Údržba nábytkuMontážDopravaZáruka a reklamácieCennik a platby

Schody

V našej spoločnosti vyrábame samonosné schody na drevenej a železnej konštrukcií. Na výrobu používame masívne drevo a širokú škálu dýh.

 

Samonosné schody a obklad betónového skeletu

Venujeme sa tiež obkladu betónového skeletu drevom. Na výrobu používame masívne drevo a širokú škálu dýh s technológiou lisovania pod vysokým tlakom.

Ponúkame vám široký výber drevín od klasických, cez ARO dyhy až po exotické dyhy za rozumnú cenu. Vďaka úspore materiálu pri dyhovaní sa klasické, ale najmä exotické dreviny stávajú pre zákazníkov cenovo dostupnejšie.

Zo záverečných povrchových úprav vám vieme ponúknuť kartáčovanie, morenie, ral farby, rôzne oleje a laky.

Kartáčovanie je špeciálna úprava dreva, vďaka ktorej sa zvýrazní kresba dreva, vytvoria sa v dreve reliéfy a tým vynikne jeho prirodzená rustikálna štruktúra.

Morením sa snažíme o požadovanú rovnomernú farebnosť, zvýraznenie pórov resp. imitáciu exotickejších drevín. V súčasnej dobe je vďaka moreniu dreva možné dosiahnuť akýkoľvek odtieň.

Zákazníci, ktorí uprednostňujú čisté línie bez štruktúry dreva, si môžu vybrať z rôznych odtieňov ral farieb.

Na záverečnú úpravu schodov vám ponúkame rôzne oleje alebo laky, podľa vplyvov, ktoré budú na schody pôsobiť (priveľká záťaž, vlhko, voda).

S použitím oleja môže drevo dýchať a pri poškriabaní je možné schody upraviť bez toho, aby na nich ostali viditeľné zásahy. Olej zvýrazňuje kresbu dreva a všeobecne ju stmaví. Z hľadiska lesku sú olejované schody matné.

Lak je vhodnejší pri mäkších drevinách, kde tvrdé laky tvoria dobru ochranu pred mechanickým poškodením. Pri tvrdých exotických drevinách je preto vhodnejší olej. Pri výbere laku majú zákazníci na výber z rôznych druhov lakov od matných až po laky s vysokým leskom.

 

 

+421 902 753 800
sledujte nás na: