Údržba nábytkuMontážDopravaZáruka a reklamácieCennik a platby

Údržba nábytku

Pri ošetrovaní povrchu dverí doporučujeme použiť roztok vody a čistiacich prípravkov na báze mydla a na sklenenú plochu použiť bežné čistiace prostriedky k tomu určené.

Nikdy nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú piesok a chlór alebo také, ktoré môžu narušiť štruktúru povrchu dverí.

Vyhýbajte sa kontaktu povrchovej úpravy dverí ostrými predmetmi, ktoré ju môžu poškodiť.

Pri správnej starostlivosti Vám naše dvere budú slúžiť dobre a dlho.

Montáž

Väčšina dodávaných tovarov je zákazníkom dodávaná v rozmontovanom stave. Takto rozmontovaný tovar má úspornejší tvar a tým aj jednoduchší na prepravu, táto skutočnosť sa prejavuje v priaznivejšej cene výrobku. Náš tovar Vám sme samozrejme pripravení i namontovať. Cena montáže je uvedená v cenovej ponuke.

Termín si s Vami vždy individuálne dohodneme ku montáží koncom výrobného termínu tovaru tak, aby Vám vyhovoval.

Pravdaže musíme brať do úvahy aktuálny stav bytu alebo rodiného domu, čiže montovanie dverí alebo schodov patrí k posledným prácam pri dokončovaní stavby.

Doprava

U zákaziek s montážou je automaticky započítaná aj doprava, ktorá je vždy viditeľne označená v cenovej ponuke. Ak si zákazník objedná iba tovar, je toto po oznámení termínu pripravené k vyzdvihnutiu.

Dovoz nábytku:

Ak nie je kufor Vášho auta dostatočne veľký, za výhodný poplatok Vám zabezpečíme dopravu tovaru priamo pred Váš dom. Tovar Vám doručíme na adresu, ktorú ste uviedli ako adresu doručenia. Cena sa kalkuluje podľa vzdialenosti miesta.

Záruka a reklamácie

Reklamácie

Našu prácu robíme ako najlepšie vieme a snažíme sa Vám poskytovať služby a výrobky na prefektnej úrovni. Aj napriek našej snahe sa môže stať, že sa vyskytne drobná vada, ktorá sa ukáže až neskôr.

V takých prípadoch sme pripravení sa postarať o nápravu v čo najkratšom možnom termíne, najneskoršie v zákonnej lehote. Stačí reklamáciu poslať písomne na našu adresu alebo na papastol@gmail.com a my sa Vám ozveme a postaráme sa o čo najlepšie vyriešenie situáce k Vašej plnej spokojnosti.

Záruka a záručná doba

Záručnú dobu upravujú príslušné ustanovenia Obchodného zákonníka. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že k poškodeniu tovaru došlo neodbornou inštaláciou, prevádzkovaním výrobku v nevhodných podmienkach,alebo ak bol prevedený zásah do výrobku inou ako oprávnenou osobou. Záruka sa nevzťahuje na vady spôsobené živelnou pohromou. Záručná lehota je 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru kupujúcim.

Cennik a platby

Vzhľadom k zákazkovej výrobe (dvere na mieru jednému zákazníkovi by málokedy zodpovedali potrebám iného zákazníka) cenovú ponuku Vám vystavíme na mieru.

Cena dverí sa pohybuje v rôznych cenových reláciách, závisí od typu dverí, druhu dreviny, z ktorej chcete dvere vyrobiť. Cenovú ponuku Vám môžeme vystaviť až po dohode a ujasnení si o aký typ dverí máte záujem.

Pri schodoch platia podobné podmienky. Ak Vás niečo zaújma môžete nás nezávezne kontaktovať a my Vám radi pomôžeme a poradíme.

Od zákazníkov požadujeme zloženie zálohy vopred vo výške podľa dohody (obvykle 50 % z celkovej ceny). Na dohodnutú čiastku je vystavená zálohová faktúra.

Platbu je možné realizovať v hotovosti alebo prevodom z účtu. Po vyzdvihnutí tovaru alebo montáži je potom vystavená koncová faktúra, ktorá slúži ako daňový doklad.

+421 902 753 800
sledujte nás na: